Valge maagia

 Valge maagia alates trikimees Igor Leonidovich Nikolajeva

 

Pöördudes abi Igor Leonidovich Nikolaev üha sagedamini võib kuulda selliseid küsimusi nagu "kas on Võimalik veeta rituaal läbi valge maagia?" või "Ma ei taha kahjustada inimese, võiks kas sa veeta tseremoonia üksnes valge maagia?" Sedalaadi küsimused tekivad üha enam nende seas, kes soovib kasutada teenuseid mage.

Oma pika praktika Igor Leonidovitš on ennast tõestanud mitte ainult tugev экстрасенс, kuid nagu tõeline ravitseja. Igor Nikolajevi on ametlik diplom kõik-vene teadusuuringute keskuse traditsiooniline traditsioonilise meditsiini nr 4339 alates 26.12.2000 a. Kõrgeimat bakalaureuseõppe tavatu akadeemia koos Присвоением tiitlid - MAGE. On master valge maagia. Reiki Meister. Kapten Bioenergia.

Huviväärsuste valge maagia kõige populaarsem teenus jääb valge armastus õigekirja. See on armastus õigekirja põhineb ainult palved ja vandenõud, mis on mage Igor Leonidovitš veedab individuaalselt kliendiga. Valge приворотам sagedamini pöörduvad need, kes soovivad naasta oma armastatud, kuid ei taha saada negatiivset mõju pärast läbi rituaali.

Raamatuid Igor Leonidovich on terve lõik pühendatud tehnikud sarnane tegevus, mis on aidanud taastada lemmik sama tõhusalt kui kasutada musta nõidus. Suur osa teadmisi läbi rituaalide mage Igor Nikolajevi sai ainult õigustatult on selline. Just need salajased teadmised ja teevad Igor Leonidovich tõeline meister.

Nii sama Nikolaev Igor lähevad taotluse läbi teistsuguse puhastus, alates puhastus inimese isiklike suhete, töö ja lõpetades äri ja karjääri. Kasutades ритуальную valge maagia, kõikvõimalikud casting vaha ja tina, puhastus vee-ja свечам, rituaalid Reiki, ja ka valge vandenõud, Igor Leonidovitš on võimeline täielikult taastada energia inimese jõu. Ta võib mitte ainult puhastada aura ja parandada biofield, kuid võib ka tagasi õnne nii elus ja äris. Parandada inimese karma ja seadistada rahavood.

Olles kapten Reiki ja bioenergia mage Igor Leonidovitš peetakse parimaks ekspert selles valdkonnas. Tema poole on pöördunud inimesi kui Venemaalt ja Euroopa riikidest. Ta ei korda arutles oma võimeid, andis intervjuu trükimeedia ja raadio, filmitud televisioon.

Täna võib julgelt öelda, et mage Igor Leonidovitš Nikolaev suudab aidata inimestel keerulises olukorras, elu.

 

Kirjutada vastuvõtule магу Igor Leonidovich Nikolaev:

- Telefoni teel 8(391) 2-31-51-77.

 

- E-posti aadressil: [email protected]

 

- Vormi kaudu saata saidil: [email protected] 

 

- Výber või WhatsApp (+79676075177)

 

- Skype: mag-nikolaev