Must maagia

Teenuse musta maagia

Teenuste hulgas mustkunstnik, Igor Leonidovich Nikolajeva on lõik must maagia. See on konkreetne sellist teenust, et eri liiki kliente, kes on ettevaatlikud ei mõju ravi tumeda jõu.

Sageli musta maagia inimesed on pöördunud selleks, et karistada valesti, navesti õiglus keerulistes elulistes olukordades. Saada oma tahtmist iga hinna eest saavutada edu, tulemuse või kallimale vastupidiselt kogu. Sama laialt must maagia, mida kasutatakse äri valdkonnas. To Igor Nikolaev sageli tulevad inimesed palvega eemaldada konkurendid turult, võtta neilt kliente ära rikkuda pakkumisi või täiesti ära õnne.

Raudsepad võib jagada "abi" ja kahju, edastatava inimesele mõjuda tumedad jõud teda.

"Abi" musta maagia võib liigitada igasuguse seksuaalse siduda, егильеты, must ended, overlay лявр, aiad õnne, majanduslik heaolu ja edu tegemistes.

Näiteks, kui abi егильета, inimene on seksuaalselt on kohustatud sellele, kes tellis ta selline must maagia. Seksuaalne tõmme toimib sõltumata inimese soost, tema võib ära inimesed, nii traditsiooniline, kui mitte traditsioonilise orientatsiooniga.

Overlay лявр inimese soodustab перетеканию energiat vastase kliendile. Pole tähtis, et see oleks varalise rikkuse, positsiooni ühiskonnas, on tervis, ja nii edasi, лявра on imeda välja mees, et soovite seni, kuni ta ei высосет kõik, kas tema ei korista. Samal moel toimib ja tara õnne kliendi jaoks.

Kahju musta maagia viidata mis tahes наносимого kahju.

Näiteks overlay kurja silma, riknemise või needus, viib selleni, et inimestel võib minna kokkuvarisemise kogu tema elu. Alates materiaalseid ja sotsiaalseid raskusi elu, ja lõpetades halvenenud tervise ja isegi surma. Alus teostada kõiki tseremooniaid musta maagia toimib magic VOODOO ja ритуальная maagia.

See on jagatud kerge röövides, keskmise suurusega ja keeruline.

Lihtne liiki põhjuseks võib olla levialas kaitsta kurja silma eest, krooni tsölibaat, põranda tülid, skandaalid, размолвок, rahaline kahjum ja muud argimured.

Keskmine peavad riknemise, mis mõjutavad inimese tervist, see võib-olla paneb haigused, psüühilised haigused, õnnetused avarii.

Keeruline liiki põhjuseks võib olla ükskõik omamoodi needus. Erinevalt kahju nad kehti mitte ainult inimese enda, vaid oma pereliikmetele ja lähedastele. Kohati võib isegi иссушить kogu lahke inimene. Needus eemaldada on praktiliselt võimatu ja isegi kui tema õnnestunud likvideerida inimene, see võib päranduda pärimise teel.

 

Tähelepanu! Tellides teenused musta maagia te võtate täielikult vastutav enda tekitatud kahju inimesele. Mage kes veedab rituaal, on ainult vahendaja läbiviimisel riitus.

 

Kirjutada vastuvõtule магу Igor Leonidovich Nikolaev:

 

- Telefoni teel 8(391) 2-31-51-77.

 

- E-posti aadressil: [email protected]

 

- Vormi kaudu saata saidil: [email protected] 

 

- Výber või WhatsApp (+79676075177)

 

- Skype: mag-nikolaev