Money magic

 Teenuse rahalise magic Igor Leonidovich Nikolajeva

Iga ärimees teab, et raha peaks hakkama ise, kuid mitte igaüks teab, kuidas saab juhtida energia raha. Mage Igor Leonidovitš Nikolaev teab ja oskab kuidas juhtida rahavoogusid, nii finants-õnne. 

 

Kaugeltki mitte kõik võlurid suudavad omandada seda oskust. Selleks ei piisa lihtsalt on sisemist jõudu või oskusi. Ainult tänu mitme aasta praktika, kogemuste ja teadmiste nõid saab õppida, kuidas oma rahalisi niidid kasuks tellija.

See on see, mida eristab mustkunstnik, Igor Leonidovich Nikolajeva lihtne nõida. Ta lihtsalt ei ole jõudu vanemohvitser omamoodi, ta oskab neid teadmisi, mis on vajalikud, et saada soovitud tulemus igale kliendile.

 

Igor Leonidovitš diplomeeritud mage, warlock ta lõpetas нетрадиционную akadeemia kõrgeim aste auaste master. On täielik kursus Мюнхенский parapsühholoogia, kõrgemad kursused эниологии linna Moskva. On palju diplomite, tunnistuste ja tänukirjade ala esoteeriline ja maagia. Tänaseks on ta on professor –эзотериком on musta maagia ülim master ковена "Hunt-Kotkas". Kõik see võimaldab tal läbi viia riitusi raha magic высокопрофессиональном tasandil, eraldi iga kliendi jaoks, saavutades just neid tulemusi, mida tellija tahab saada.

 

Töötades juba kolmkümmend aastat mage Igor Nikolajevi on aidanud lugematuid inimesi, et saada soovitud tulemus. Ta suudab aidata erinevatele klientidele erinevaid elulisi olukordi, kuidas töötu, nii et väga jõuka inimese.

Kirjutada vastuvõtule магу Igor Leonidovich Nikolaev:


- Telefoni teel 8(391) 2-31-51-77.


- E-posti aadressil: [email protected]


- Vormi kaudu saata saidil: [email protected] 


- Výber või WhatsApp (+79676075177)


- Skype: mag-nikolaev

 

Igor Leonidovitš võib taastada rahalist õnne, õnne äris või kaubanduses. Võib aidata saada ametikõrgendust või korraldada edukalt karjääri. Neile, kes juba tegeleb oma äri võib kinnitage pakkumisi, investorite huvi on, saada vajalikke korraldusi seadistada rahavoogusid ja parandada kliendi heaolu.

Teades maagiline võimeid Igor Nikolajeva tema poole pöörduvad kliendid mitte ainult Venemaa, vaid ka Euroopa riikidest. Paljud neist kannavad pealkiri VIP ja on püsikliendid mage juba mitu aastat.

Võime Igor Leonidovich on korduvalt tõestatud esindajad MEEDIA nagu ajalehes, nii video saadetest. Tänu sellele on mage Igor Nikolajeva võib õigustatult nimetada professionaalne oma valdkonnas.

Pöördudes abi магу Nikolaev Igor iga inimene võib olla kindel, et ta pöördus tõesti spetsialist ja võib saada kvaliteetset abi käesoleva maag – selgeltnägija. 

 

Kirjutada vastuvõtt : 

Telefon: 8 (391) 231-51-77 

- Výber või WhatsApp (+79676075177)

E-mail: [email protected]

Aadress Skype: mag-nikolaev