Konsultatsioon

Konsultatsioon, diagnostika, mustkunstnik, Igor Leonidovich Nikolajeva

 

Konsultatsioon on vajalik absoluutselt iga klient, kes kasvõi korra soovivad pöörduda магу abi. Paljud külastajad Igor Nikolajeva hindame seda just kasulikud ja head nõu mida ta korraldab. 

 

Igor Leonidovitš ei ole lihtsalt diplomeeritud mage ja tervendaja - ta diplomeeritud парапсихолог - экстрасенс. Ta teab, kuidas ритуальную võlu, nii ka inimese psühholoogia, mis aitab tal mõista olukordades rohkem kvaliteetselt ja professionaalselt.

 

Helistage +79676075177 ja kinni panna vastuvõtule vastutava магу linna.

Väga palju on vaja diagnoos, mis on seotud isiklike suhetega. Enamik kliente, Igor Leonidovich pöörduvad tema poole just selle küsimusega.

Paljud on mures oma isiklik elu või kogu selle puudumine. Suhted lähedaste ja perega. Soovite saada lemmik, parandada suhteid ja saada tähelepanu inimestele, keda ei märka.

 

Mõnele on vaja отвязать ise kirglik inimene. Ja iga mage Igor Leonidovitš viib läbi individuaalset nõustamist, selleks, et mõista täielikult kogu probleem. Teada midagi, mida enne seda nad ei teadnud ja teha teatud järeldused.

 

Nii on väga oluline teema on äri, siis Igor Nikolajeva on palju püsikliente, kes tulevad tema juurde selleks, et saada just oma nõuandeid. Paljud neist ärimehed, ettevõtjad, ametnikud ja isegi inimesed, kellel on suhtumine teaduse. Kõik nad pöörduvad магу Nikolaev Igor vastavalt sellele, mida ta on professionaalne selles valdkonnas.

 

Üks ta vaatab määral tõenäosusega lepingute sõlmimiseks, määrab tundus, kas asi või investeeringuid. Teine vaatab konkurentide kolmandatele aitab teada edasine areng äri. Inimestel võimu teostab isiklike küsimusi.


Kogu обратившимся juurde, Igor Leonidovich selles valdkonnas määratud tiitel VIP ja nad võivad saada konsultatsiooni igal kellaajal, väljaspool järjekorda ja ei ole piiratud ajaga. Selliste klientide mage täpsemalt vaatab olukorda astroloogia, luues натальные kaardi, kuna ise klientide ja nende äri.

 

Kirjutada konsultatsioonile магу Igor Leonidovich Nikolaev:


- Telefoni teel 8(391) 2-31-51-77.


- E-posti aadressil: [email protected]


- Vormi kaudu saata saidil: [email protected] 


- Výber või WhatsApp (+79676075177)


- Skype: mag-nikolaev


 

Mage Igor Leonidovitš Nikolaev siin juba üle kolmekümne aasta jooksul on ennast tõestanud kui parim экстрасенс linna, tunnustatud kui üks tema nii külastajate kui ka MEEDIAS. Ta on tuntuim mustkunstnik praktik, mitte ainult Venemaa, vaid ka välisriikides. Erinevalt teiste mages Igor Nikolajevi säilitab täielikult konfidentsiaalsus oma klientide ja varjamine isikuandmeid. Et paneb oma teenuseid paremusjärjestuses muud.

 

 

Teenuse hind nõustamine mustkunstnik, Igor Leonidovich Nikolajeva:


Isiklik vastuvõtt maag - 50$


Konsultatsioon skype Výber WhatsApp elanikele Venemaa - 100$.


Konsultatsioon skype Výber WhatsApp elanike välisriikides - 150$. 

 

Kestus vastuvõtu mustkunstnik 30min ( Kui ise olema fotod)


Kestus vastuvõtu VIP-klientidele - piiramatult.

To Igor Leonidovich inimesed lähevad sellele et ta on proff, ta aitab mõista probleeme, silmad avab need asjad mis olnud on näha siiani. See suunab inimesi ja annab neile täieliku ülevaate sellest, mis toimub, vastab kõikidele küsimustele. Ta hoiatab, vaatab, diagnoosib ja lihtsalt annab häid nõuandeid. See ei ole lihtsalt парапсихолог — see inimene on mõtlev ja tundev inimesi. Ja see on põhjus, miks kõik tahavad saada selle nõustamine.