Автор отзыва: Marina

Kutsunud üles магу Nikolaev teisel päeval, tahan ära parem ürita oma arvustus sellest маге. Mage, väga hea, aitas mul võita tagasi mehe, kellega meil on olnud lõhkuda juba 2 aastat!!! Me elasime eraldi, kuid meil on ühine laps. Suhe ei ладились, ta on mind petnud, pere ei tahtnud. Tuli kasutada teenuseid mage. Õde kutsunud üles магу Nikolaev, ütles, et tema kohta palju positiivset tagasisidet ja soovita seda. 
Töö eest mage Nikolaev võttis 25т.p. Mees tuli kolm päeva. Tuli ise. See oli hommik ja ma koos tütrega valmistub minna lasteaiaga aed, плела talle sülitada ja siis uksekell, ma olen väga üllatunud, kes sellise рань tuli, avan ja näen meest lävel. Tütar oli õnnelik, et tema isa – see on nagu puhkus. Lasteaed me ei läinud sellel päeval. Ta palus ja palus, et jääda koos папочкой. 
Ma ausalt öelda oli üllatunud, loodud ja hirmul korraga.
Ma kohe kirjutas магу Nikolaev ja ütles, et mees tuli. Kui Igor Leonidovitš vastas, ta ütles, et mul on vaja veel teha kodus ise. Ma olen kõik teinud, et ta mulle ütles, ja mees on see päev jäi koju. Järgmisel päeval ütles ta, et tahab minuga rääkida väga tõsiselt. Me suletud köök ja väga kaua rääkisid, ma olen talle öelnud kõik, mis mul jooksul on pent up, ja see, mida mulle ütles talle öelda mage Igor Nikolajevi. Abikaasa ütles mulle kõik, mida mõtleb ise ja mida ta tahab. Pärast seda, kui ta jäi ja rohkem ei lähe mulle.
Ma olen paar ei kahetse et raha on kulutanud töö eest mustkunstnik Nikolajeva. Vähemalt minu jaoks on see kogu mu palk, kuid ma sain oma tulemuse! Ma olen selle saanud! Mu abikaasa tuli tagasi. Kusjuures tagasi ise omal soovil. Kui see ei ole magic, siis mida?
Mage Igor Nikolajevi väga tugev maag, ma tean seda. Ma nägin ise, mida ta võib ja mida oskab. Selle kohta saan öelda ainult positiivset tagasisidet ja nõustada inimesi. Kuna ise veendunud tema tugevust.

Другие отзывы