Arvustused

Благодарственные письма и отзывы клиентов мага Игоря Николаева
 
 Siin kordustrükk kirju tänulik klientidele mustkunstnik, Igor Leonidovich Nikolajeva, keda ta on aidanud oma pika praktika. Alates 1989. aastast, kui Igor Nikolajevi sai praktiseerida maagiat, inimesed said rääkida ja kirjutada talle aitäh kommentaare.
Tekkega internet tänukiri on muutunud saata e-kirju, kuid esimesed käsitsi kirjutatud klientide ülevaateid on säilinud olete mustkunstnik Igor Nikolajeva tänaseni.
 
 Kui sa ka tahad jagada oma või aegunud või lihtsalt tänada mustkunstnik, Igor Leonidovich, võite saata kirja isikliku e-posti mage: [email protected] . Kas posti aadress: 660030, a. Krasnojarsk, str Männi, d. 5. Nikolaev, Igor Leonidovich. Kõik kirjad on avaldatud siit teemast kommentaare маге. Kui sa tahad säilitada privaatsust, öelge seda oma kirjas, veebilehel avaldatakse ainult oma initsiaalid. 
 
Kommentaare ja kirju магу Igor Nikolaev:

Marina

Kutsunud üles магу Nikolaev teisel päeval, tahan ära parem ürita oma arvustus sellest маге. Mage, väga hea, aitas mul võita tagasi mehe, kellega meil on olnud lõhkuda juba 2 aastat!!! Me elasime eraldi, kuid meil on ühine laps. Suhe ei ладились, ta on mind petnud, pere ei tahtnud. Tuli kasutada teenuseid mage. Õde kutsunud üles магу Nikolaev, ütles, et tema kohta palju positiivset tagasisidet ja soovita seda. 
Töö eest mage Nikolaev võttis 25т.p. Mees tuli kolm päeva. Tuli ise. See oli hommik ja ma koos tütrega valmistub minna lasteaiaga aed, плела talle sülitada ja siis uksekell, ma olen väga üllatunud, kes sellise рань tuli, avan ja näen meest lävel. Tütar oli õnnelik, et tema isa – see on nagu puhkus. Lasteaed me ei läinud sellel päeval. Ta palus ja palus, et jääda koos папочкой. 
Ma ausalt öelda oli üllatunud, loodud ja hirmul korraga.
Ma kohe kirjutas магу Nikolaev ja ütles, et mees tuli. Kui Igor Leonidovitš vastas, ta ütles, et mul on vaja veel teha kodus ise. Ma olen kõik teinud, et ta mulle ütles, ja mees on see päev jäi koju. Järgmisel päeval ütles ta, et tahab minuga rääkida väga tõsiselt. Me suletud köök ja väga kaua rääkisid, ma olen talle öelnud kõik, mis mul jooksul on pent up, ja see, mida mulle ütles talle öelda mage Igor Nikolajevi. Abikaasa ütles mulle kõik, mida mõtleb ise ja mida ta tahab. Pärast seda, kui ta jäi ja rohkem ei lähe mulle.
Ma olen paar ei kahetse et raha on kulutanud töö eest mustkunstnik Nikolajeva. Vähemalt minu jaoks on see kogu mu palk, kuid ma sain oma tulemuse! Ma olen selle saanud! Mu abikaasa tuli tagasi. Kusjuures tagasi ise omal soovil. Kui see ei ole magic, siis mida?
Mage Igor Nikolajevi väga tugev maag, ma tean seda. Ma nägin ise, mida ta võib ja mida oskab. Selle kohta saan öelda ainult positiivset tagasisidet ja nõustada inimesi. Kuna ise veendunud tema tugevust.

Eva

Igor Leonidovitš, on juba väga pikka aega otsinud hea таролога Tallinnas ja on leidnud sind! Täname valik! Mulle nii meeldis, ja kui sa loed kaarte ja ise võrrandit mis sa tegid on saanud tõeks. Täielikus vaimustuses! Kindlasti tulen teid veel kord.

David

Tere mage Nikolaev! Kaua ei saanud teile kirjutada arvustus, kõik oli umbes mõtteid ja siin otsustas tänada sind nii. Igor Leonidovitš, sa tead et ma väga kaua kahelnud teid ja teie võimeid. Seda enam, et mõned foorumid kirjutavad sinust ei ole väga hea. Kuid ma otsustasin minna tagasi sulle kuna sa mulle soovitasid tuttavad, keda olete aidanud ja tuttavatele ma usaldan rohkem kui foorumites. Ja siin on, mida ma tegelikult öelda tahan. Ma ei teinud vea, et ei saanud lugeda terve see mustus millest nad kirjutavad, nagu ma olen juba aru teie konkurendid. Sa mage – MAGE suure tähega. See, et sa oled ette võtnud minuga töötada ja siis kui sa mulle aitas – see неоценимо. Ma üldse ei kahetse, et rääkis just teile, et kuulasin oma sõpradele. 
Suur tänu teile Igor Leonidovitš. Ma ei unusta kunagi, kuidas sa mulle aitas tõesti raske minu jaoks aja elu. Ja nüüd ma olen just sind ma soovitada tuttavatele. Väike kummardus teile.

Jelena. A. Tallinn

Lugupeetud mage Nikolaev, suur tänu teile et tulevad ja otsustavad minu probleem. Väga sulle selle eest tänulik. Mu mees enam ei käi oma любовнице tööl. See on täielikult lagunes tema seos ja seda ma tean täpselt. Pärast oma приворота tema täiesti muutunud. Sa ei või iial teada ka see оббивала piirmäärad on meie kodu, kui писывала talle, ja ei midagi. See talle üldse midagi ei vastanud, ma olen oma kõrvaga kuulnud, kuidas ta ütles talle, et ei taha enam temaga olla mingeid suhteid. Et pere on tähtsam talle ja ta armastab mind. Igor Nikolajevi – sa oled tõeline mustkunstnik. Sa saanud teha midagi, et paljud ei saanud isegi vihje sellist teha. Aitäh teile! Andis oma telefoni oma tuttav, ütles, et ta ütles, et minult.

Jelena. A. Tallinn

Igor Клаузберг

Igor Клаузберг . Eesti linn Tallinn

Kuidas aitas парапсихолог Siberist Krasnojarski linn. Rakendades mulle oma autori meetod psühho-kodeeringu kauge "Грифонокод 23»

 Ma ise elan Eesti linn on Tallinn. Minu nimi on Igor Клаузнер mu mobiili. Oma linnas Tallinn ei leidnud ma head парапсихолога usaldust. Ja leidsin парапсихолога kaugest Siberi linnas Krasnojarsk. See on hea ja tugev парапсихолога nimi on Igor Leonidovitš. Ma temaga rääkisin oma mobiiltelefoni telefoni Васаб/ Вайбер +79676075177. Vaatamata, et Siberis oli öösel kolm tundi öö парапсихолог Igor Leonidovitš kuulas mind viisakalt ja andis mulle targad praktilised светы elus. Kuidas olla? Kuidas registreeruda? Kuidas päästa armastust?  Kuidas teenida ja olla palju, palju raha. Kuidas arendada oma era-äri.? Vaatamata sellele, et usaldus psühholoog saab palka koos eelarve. Ja парапсихолога Igor Leonidovich Siberis vastuvõtt on ööpäevaringselt ma otsustasin talle helistada ja kirjutada. Ma seeläbi päästis oma aega bensiin, ost ja piletit autotransport. Ütlen otse, see on väga mugav, kasulik ja praktiline. Sa ise oled näiteks viibid kodus. Ja võid pöörduda парапсихологу Igor Leonidovich kaugele Siberisse Krasnojarski linn. On парапсихолога ma sain interneti kaudu päringuid Yandex, Google teadetetahvlid teenuste kohta парапсихолога.

 Nagu ma aru ise парапсихолог Igor Leonidovitš väga paljudel inimestel aitab Euroopas. See on hästi näha tema isiklikule saidile.

 Me väga sellest palju rääkinud парапсихологом, ja ta aitas lahti õigesti minu isiklik elu. Leida õige täpne väljund kehtiv ummikusse. Nüüd ma tean täpselt, mida elus on alati täpne ja õige väljapääs elus probleeme. Kogu küsimus on kelle poole pöörduda abi raskel hetkel elu ja leida tugev парапсихолога.

S\P. tänan hea парапсихолог Igor Leonidovitš Верницкий – Von – Миловзоров. Sa oled mind palju aidanud ja вразумили mind. 

Suur austus teie talent Igor Клаузберг . Eesti linn Tallinn

 

12

Написать отзыв