Küsimused


Магические вопросы

Kui teil on küsimusi магу Nikolaev magicka võite küsida siin.

Вопрос:
Tere.Minu nimi on Darja. Vajad abi kapten VOODOO. Kui palju maksab teil on diagnostika ja teenuseid?   Mul on selline olukord , seal on 2 tüdrukut kes tellivad teenuseid nõustaja musta maagia üks крадники, переклады (Jana), täielik vahetamine: välimus , energeetika, kõik hea. Ainult nõustaja juurde, mida räägin hakkavad mu ära võtta ja selle ära anda , algab counter attack, teine tema sõbranna aitab tellida ka(Dasa), sõbranna tema toetuste tema sama порч on igav ja ta on mulle teeb surma. Sõda kestab umbes 3 aastat. Kuid nüüd on eskaleerunud, mulle igasuguseid magic olid, et alla ja süda останавливали ja jalad отказывали ja veel sooooo palju kokku. Vastavalt varem sellest, et ei surm teevad kahju et ma ei saa täisväärtuslikult чиститься kui neil kaitse ei võta, kõik lendab ümbrus, läbi mööda sõidab teevad veel rikkumise et kõik, kes on minuga suhtleb ka saagi ja подселенцев ja röövides, ei tea mis see on maagia, mis on valmistatud spetsiaalselt , ma olen usklik usklik inimene ja on alati olnud ja on neid, ja kahju kellelegi ei причиняла. Ma siis, kui nende ees ütles, et isegi kui mind tapavad ma vastust kunagi inimesele kahju ei причиню nagu piiblit, ma nii jääda, parem on surra, ma ei saa taluda vägivalda, nad on siin minu sõnu minu vastu ja kasutanud. Haige täiesti terved inimesed, lapsed ei ole kui ei ole vein on haiged, pensionärid surevad. Tüdruku jõhker , julm on трупам minna, vaid oleks neil kõik on hästi.   Esialgu oli kõik nii, et nad otsustasid võtta firma kus ma töötasin koht on minu, sest mind on armastatud , austatud, mul oli loominguline, näitas oma töid , rääkis oma tulevikuplaanidest sõpradele, luges palju ja jagas oma käärima elas oma maailmas, ei teadnud kurjuse, kadeduse ja ei juhtinud tähelepanu, et minu ümber on tekkinud 2 hüään, kes hiljem mind hävitanud kõigi silme all ja lõid minu koht.  Mul on 2 väljundit või leida kapten oma raha kui palju, kui palju ma suudan tõmmata või surra. Ma neid ei обижаюсь tahan saada välja see muda kuhu nad pidevalt piraatkauba et ma вредила teine ja ei olnud psühholoogiliselt ja tegi kaasa et siis. On plaanis juba on, ma ei saa vaadata, et need tüdrukud teevad minuga, ja see kõik peegeldub muud, ma ei pea vastu!, kuid mu psüühika ei suuda taluda vaadata inimesi kes tüügas minu riknemist ja подселенцы on väga võimsad, et nad ostsid mulle haiget, ja minu kaudu inimestele tervetel inimestel, lapsed ja vanemad inimesed surevad. Ütle mulle, kui palju on väärt oma teenuste sellist tööd?

Ответ:
Tere Darja. Ma mõistsin teid ja teie probleemi. Olukord ei ole tõesti lihtne. Töö siin on palju kohe, ma ütlen. pead tegema vähemalt kolm rituaal, harjamine, kaitse-ja обратку. Töö mul on vaja fotode jaoks, ja need tüdrukud, nimed ja sünniajad. Kuna tööd on palju rituaal on väärt 1000$. Konsultatsioon maksab 100$. Mõtle, kui kõik on rahul, siis on valmis alustama oma tööd.


Вопрос:
Tere Igor Leonidovitš, mul on selline probleem. Minu mees on väga seotud oma ema juurde, et ta kontrollib selle sõna otseses mõttes kõikjal, ja ta pidevalt temaga on soovitatav ja kuula teda. Ma ei ole vastu, et nad suhtlesid, aga mõnikord on isegi absurdini. Tema huvid on ta paneb kõrgem on oma pere ja see on sellest, et meil on kaks last. Pluss kõigele ämm pidevalt juurde tuleb, iga päev mitu kohati korda päevas. Mõnikord on see lihtsalt бесит ja tüütu. Öelge, kas on olemas mingi rituaal et ämm oli vähem pealetükkiv. Ei, ma ei taha, et ta üldse lahkus meie elu, kuid ei lase, siis ei ole selline прилипчивой. Loodan teie arusaamist. P. S. Kui see kuidagi aitab, свекр suri aasta tagasi ja nüüd on ta sõna otseses mõttes elab meil.

Ответ:
Tere Olga. Et võin teile öelda selles olukorras. Jah sellised rituaalid on, aga ma tahaks teile soovitada puhtalt inimlikult lihtsalt temaga rääkida, sest kõik ei ole alati lahendatud ja maagia. Rituaal on võimalik teha, kuid kas te kahetseda? Mõtle hoolikalt enne kui lähen kasutama maagiat.  Võimalus on, võin teile pakkuda valget maagiat, et sinu ämm on leidnud endale mehe või huvi midagi veel mööda oma pere.


Вопрос:
Tere Igor Leonidovitš, mulle öeldi, et sa oled väga hea таролог Tallinnas. Ütle mulle, kuidas saab registreeruda teie vastuvõtule? Ja kui palju maksab seanss tarot?

Ответ:
Tere, vastuvõtt maksab 100$. Registreeruda saate telefonil +79676075177.Výber WhatsApp


Вопрос:
Igor Leonidovitš, ja kui ma tean kes see võiks olla? Saab seda kuidagi kontrollida? Ja võib mulle millist kaitset panna vaja on?

Ответ:
Kui sa tead kes see on sul tehtud, siis tee kõik sama, kuid ainult okkad on подкиньте sellele inimesele kes sulle seda tegi. Kui ei ole võimalik siis, omistatud kalmistul hauda nimega see mees. Kaitsvat. Jah teha saab. Rituaal maksab 500$. rituaal ise kaitsta, kui rikkumine oli teile, siis 700$.


Вопрос:
Tere Lugupeetud mage Igor Nikolajevi. Kirjutan teile ja segaduses. See mul esimest korda. Olukord on selline, et ma eile tuli töökoht ja leidsin all oma laua okkad ja tuima kompaktne ja kaardunud varvastega juuksed. See ei ole lihtsalt oli muhk, see oli spetsiaalselt tehtud, on näha, et väänasid spetsiaalselt. Mida ma pean tegema?

Ответ:
Tere, kõigepealt on vaja see подклад kätega ei puutu. Kui võtsid kätega, siis tuleb чиститься teile (отливкой). Kui ei ole teada, mis see on sa viskasid, siis on vaja see ära põletada, ja kõik mis on jäänud, nõelte ja kontakte, viia kalmistu ja jäta nimetu haud.


Вопрос:
Tere Igor Nikolajevi, oma kontaktid mulle andis sõber. Ütle, mida teha antud olukorras: mul tööl läks probleeme, kusjuures just must triip, kogu projekti mingeid загвоздки, veealused kivid, kliendid срываются, kuigi enne seda oli kõik hästi. Veel ja partner on raamitud ja väga tugevalt. Ma ei tea enam mida mõelda. Seda kuni umbes kuu aega tagasi, mul üks töö kolleeg, kellega me väga поругались, ütles, et ma olin ettevaatlik, aga siis ei annaks Jumal et. Ma seda sõna ei võtnud tõsiselt. Ja alates sellest hetkest läks kõik sellise катавасия. Tuttav ütles, et ta tegi mulle kahju. On üldse reaalne? Ja kuidas on seda võimalik vaadata?

Ответ:
Tere. Jah, seda on täiesti võimalik teha, sest seal on rituaalid rikkumise kohta töökaaslased. On täiesti võimalik, et sind навели maagiline mõju. Väita ei saa, kuid see, millest sa kirjutad on väga sarnane kahjustus. Saab vaadata, teha diagnostika. Minu vastuvõtt maksab 100$ registreerimine telefoni teel +79676075177.Výber WhatsApp


Вопрос:
Tere Igor Leonidovitš, ammu otsinud таролога Tallinnas, üks tuttav andis oma kontaktid ja ütles, et sa oled hea гадаете, teed расклады. Mul on selline küsimus, teete kas te расклады ei ole olukorda ning aasta edasi? Lihtsalt mul on selline olukord, et mul on vaja teada, et mul on kogu aasta jooksul. See puudutab tööd. Võimalik, kas selline valik on taro?

Ответ:
Tere. Jah, TAROT kaardid on hea, et neid võib ennustada just sellised расклады aasta ette. See on piisavalt pikk kokkuleppe, on see toimub kuude kaupa ja aastas tervikuna. Kestus sellise vastu võtta poolteist – kaks tundi. Hind selline viimist on tarot maksab 100$


Вопрос:
Tere mage Igor Nikolajevi. Minu nimi on Helena. Mul on selline olukord elus, mu mees töötab poole suur firma, ja neil osakond on uus töötaja kõhkles, mis näitab tema juurde märgid tähelepanu, seda ma tean täpselt, sest minu abikaasa on ise sellest mulle rääkis. See oli kuu aega tagasi. Ja eile nägin sõnumi tal telefoni temalt. Midagi sellist seal ei olnud, lihtsalt arutelu treenivaid ajakava, kuid ta mind ilmselgelt ärritav. Ma usaldan oma mehele ja usun, et midagi sellist ei oleks ta saanud teha ja reeda mind, kuid ikkagi muretsen. Sa võiksid panna mu abikaasa kaitset see arvud?

Ответ:
Tere Jelena. Jah, seda on võimalik teha. Saab panna kaitse oma mehe vastu see naine. Selline rituaal on vaja pilte teie, teie abikaasa ja fotod selle naise. Nii mul oleks vaja nimed ja sünniajad. Registreeruda saab telefonil +79676075177.


Вопрос:
Tere Igor Leonidovitš! Tahan sinult küsida, kas teete te отвороты mees? Lihtsalt mul on selline olukord. Mehel tööl on väga kindlaksmääratud töötaja kõhkles. Ta вешается kõik mehed, ja mu abikaasa sh. Väga tahan selle отвязать, et isegi ei sobiks talle.

Ответ:
Tere. Jah, tuima võimalik teha. Записывайтесь vastuvõtt +79676075177, vaatame milline rituaal on võimalik valida. Ärge unustage, fotosid nimed ja sünniajad.


Вопрос:
Tere! Ma elan Tallinnas. Tahan, et armastus õigekirja abikaasa. Öelge mulle, kuidas saab teiega ühendust võtta?

Ответ:
Tere. Väga lihtsalt. Kirjutage mulle výber WhatsApp +79676075177


12