Biograafia mage Nikolajevi

MAGE NIKOLAEV ИГОЬ LEONIDOVITŠ

 

Mage Nikolaev Igor Leonidovitš, sündinud 21. jaanuaril 1963г Irkutski piirkonnas. Lõpetanud Мюнхенский kursus parapsühholoogia. Kõrgemad kursused эниологии a. Linn. On kõrgeimat bakalaureuseõppe нетрадиционная akadeemia koos Присвоением "Mage". 

 

On sertifikaat ülevenemaalise uurimiskeskus on traditsiooniline traditsioonilise meditsiini nr 4339 alates 26.12.2000 a. (ravitseja) . On algatamist Voodoo. Šamanism, Тальтийская maagia. Lääne-ja ida-magic. Paganlik maagia. Reiki Meister. Peavõlurite, шабаша Красноярска ковена "Hunt-Kotkas".

Suguvõsa Siberi mage Nikolaev Igor Leonidovitš. Viib vastuvõtt isiklikult üle 30 aasta. On kõige kuulsam nõid Siberis on Красноярку ja Красноярскому serva.

 

Alates 1989. aastast on muutunud kõige kuulsam ja populaarsem maag krasnojarski linn. Korduvalt sellest kirjutanud kõik kohalikud trükimeedia. Kolme aasta jooksul viinud oma rubriiki "Avasta oma saatus" ajalehes Krasnojarski Комсомолец. Alates 2000. aastast on muutunud медийным näost krasnojarski linn valdkonnas maagia, esoteeriline ja okultismi.

 

Igal aastal teda kutsutakse raadio-ja telesaateid. 

 

Võtavad intervjuu enne pühi (uusaasta, Jõulud, Jõulud, Halloween )

Küsivad arvamusi seoses linna areng, prognoosid valdkonnas majandust ja olukorda tervikuna. Igor Leonidovitš Nikolaev jääb sisukas persona linna tänaseni. Oli pool 12 lahing psühholoogia.

Biograafia.

 

On потомственным nõid viienda põlve. Esivanem on vana poola aadel on прадеду omamoodi Верницких, millest on lahke musta maagia ja nõidus. Vanavanaisa ema, oli poola дворянином, hiljem sai must nõid - praktik. Вирницкий Kristjan Эммануилович, elas Varssavis, oli vanim poeg peres, полюбив vene tüdruk oli ära pärandist isa ja sõitis Siberisse, kus tutvus erak kellel on taevane kingitus ja jõudu. Aja jooksul, erak kõik teavad kuidas Gregory Распутин.

 

Обучившись teadmiste ja praktika jääb elama Siberi küla lähedal. Jõe Slyudyanka, kus ja tegeleb tava maagia ja nõidus. Kristjan Эммануилович saamas esimene nõid ja знахарем küla. Inimesed sõidavad juurde teistest küladest, et oleks ravida jooksmisest, teada tulevikku, veeta salajased riitused.

Ükski pulm või похроны ei toimu ilma tema osavõtuta. Kõik küsivad heakskiidu ja õnnistuse mage. Pärast oma surma jõudu kellelegi ei anna, kõik teadmised jätab moel. Osaliselt maagiline võime lähevad ema mustkunstnik, Igor Leonidovich, прорицательнице Nikolaeva Ludmila grigor ' evne, kuid peamine tugevus on omamoodi läheb ise, Igor Leonidovich, ja hiljem omandab kõik suured käibed, valdkonnas maagia ja nõidus.

 

Vastavalt isale Mustkunstnik, Igor Leonidovich Nikolajeva läheb lahke valge maagia. Vanaema, Nikolajeva Claudius Aleksandrovna, Leningradi oblasti Ладоги edasi Minna, oli rohkem tuntud kui valge знахарка baba Клава, võttis ja abi on saanud inimeste, pärast seda, kui ta suri, ilmus unes ja andis kogu oma jõu Nikolaev, Igor Leonidovich, mis on aidanud tal saada kingitus selgeltnägemine. Teada saladuse teadmisi valge maagia ja suhelda vaimudega.

 

Täna, mage Nikolaev Igor Leonidovitš on juhtiv nõid on Siberis ja Красноярскому Serva.

Ta on Riigikohtu Master valge ja must maagia, juhendaja Siberi kooli maagia "Hunt, Kotkas ja Öökull". On Шабаше Krasnojarski krai. On õpilaste Venemaa ja Зарубежью mis viivad ta kooli ja õpetusi. 

Mage Nikolaev Igor Leonidovitš omab maagilisi rituaale приворота tagasi lemmik ja abikaasa. Määrab olemasolu ja ulatust negatiivset mõju inimese: armastus õigekirja, whammy, riknemine, needus. Selgeltnägemine, Eemaldamine röövides, Ended, Vandenõud, jõudu, rikkust, paarimine. Приоткроет loori tulevikku. Annab vastuseks põnev küsimus. Analüüsib suhted (nagu armastus, nii on ka muid).

Vaatamine keeruline olukord: laenud, rahandus ja kiire väljapääsu. Гадает ja ennustab kaartidel Tarot pilte. Määrab olemasolu ja ulatust negatiivset mõju inimese: armastus õigekirja, whammy, riknemine, needus. Mõnedel juhtudel võib olla abi, et olukorda stabiliseerida kliendi kasuks.

Armastus on maagia, armastus õigekirja, practical magic (sh töö fotod).

Omab maagilisi rituaale приворота tagasi lemmik ja abikaasa. Vajadusel, kasutab tseremoonia rinnamikrofon alates соперницы (разлучницы), рассору, остуду, röövides suhe, eemaldamine навязанных võõrad tunded, kaotades kellegi teise приворота, kahjulik teie suhted lähedastega.

Loob kaitse muuda. Avaldab mõju гармонизацию suhted, tagastamise ja taaskasutamise möödunud tundeid.

Maagiline kaitse: Kõrvaldada nõidus. Maagiline kaitse riknemise. Maagiline kaitse kurja silma eest. Kõrvaldada krooni tsölibaat. Ettevaatust vigu. Luua soovitud olukordi, soovitused.Tseremooniad õnne rahaasju, äri, карьерном kasvu. Ei ole oluline aegumine ja keerukust teie probleemi. Mõistma unistus reaalsuseks.

Ka mage Igor Leonidovitš Nikolaev töötab KAUGJUHTIMISE teel, iga linn ja piirkond. Konsultatsioonid, ennustamine on-line režiimis . 

Skype : mag-nikolaev

+79676075177 Viber WhatsApp