Добавить в избранное
22.05.2021

Ma elan Eestis, mul on vaja hea spetsialist Siberist Krasnojarski.

Kontaktid nõid:

Eesti, Tallinn – Siberis Krasnojarski ennustamine Taro ennustus, ворожба, ясновиденье, maagiline kiirabi, maagia, nõidus, shamanism. Ma elan Eestis, mul on vaja hea spetsialist Siberist Krasnojarski. Varem, kui mu vanemad enne kolimist elasid Siberis tegelikkuses midagi ei tähenda. Internetis on leidnud teenused maag, nõid, shamaan, парапсихолога Siberist Krasnojarski. Ma just lugesin internetist, et Basseinides on Gorno-Алтайск arenenud šamanism. Ja paljud šamaanid alates Tuva Кызыл, Burjaatia Ulan –Ude, Хакассия Абакан. Jakuutiasse Якутск spetsiaalselt tulevad Siberis Krasnojarski teemal "Kutse 13 šamaanid Siberis Красноярска". Võib-olla kõik need šamaanid ja шаманки aitavad mind.  Kuna mu abikaasa, hiljuti oli läinud teise neiud, naised elavad koos temaga. Ma tahaksin, et saada tagasi oma kallimale ise. Võita tagasi oma armastust, asukoht, tundeid.
 
Siin Eestis Tallinnas olen kutsunud üles ведьме гадалке, et nõid магу abi tagasi abikaasa koju, võtta ära tema tugev armastus õigekirja. Need on need nõiad ja võlurid, nõiad Tallinnast ei suutnud mulle isiklikult aidata. Mul on ainult vaja garantiid, et kõik riitused, maagia, nõidus, shamanism on kuri vaim mõju mulle ja minu armastatud abikaasa.
 
 Üks tuttav mulle soovitas pöörduda tegelikkuses midagi ei tähenda Siberis leida maag, nõid, shamaan, Igor Leonidovich. Ta on aidanud varem tagasi mehe koju. Võtaks tema abikaasa tugev armastus õigekirja must kleidid любовницы разлучницы.  Eemaldas pikaleveninud depressioon on haigus nagu hea парапсихолог, läbi oma meetod Грифонокод23. Ma mõistan suurepäraselt, et vahemaa Tallinna ja Siberis Krasnojarski väga suur. Ma ei otsinud tugev mustkunstnik Siberis tegelikkuses midagi ei tähenda. Kui oleks siin Eestis Талин on võimalik saada abi tugev nõid, гадалки, tugev maag, nõid, selgeltnägija. Tahaks uskuda, et tugev, võlur, nõid, šamaan, парапсихолог välja Красноярска aitab mind tagasi abikaasa ilma mõju. Mu abikaasa lemmik, see on justkui поманили muutnud. Ma tean täpselt, et see on maagiline, колдовское, шаманское mõju любовницы abikaasa. See on see armuke läbi rituaale musta maagia, nõidus, shamanism. Tegi mehe must armastus õigekirja must swat abielu pulm soosib.
 
Kontaktid nõid:Jah ta ise спроецировала armukolmnurgast mees, naine, armuke. Nii nagu ta on naine гулящая ja vaata äkki on otsustanud viia pere head meest работящего. Ise oleksin tahtnud, läbi maagiline, колдовские, shamanic rituaalid wed ise minu abikaasa. Aga mind jätta läbi maagia, nõidus šamanism rituaalid ilma minu armastatud abikaasa. Inimesed siin Tallinnas rääkisid taga talle, et ta on nõid must lesk Pada emand.  Kõik mehed, kes olid temaga, ja ta läheks, sest neil abielluda. Kiiruse need mehed surid, kuid kõik raha, kodu -, äri-talle доставался pärimise teel.  See armuke, kohe teeb abielueelne leping.  Kui mees sureb siis, kui ta oli pere või lapsed. Siis tema lastele midagi välja pärandist ei доставалась. Nii nagu ta see armuke ette, kõik просчитывала ja oli abielueelne leping nii. Mis oleks kui juhtumeid abikaasa surma on kõik raha ja kinnisvara, äri доставалась ainult talle. See on väga jube inimene ta on nagu nõid, surma läbi oma abikaasad võtab nende pärand. Nii ta elab, поживет üks abikaasa ei ole rohkem kui pool aastat ja äkki ei ole seda tema abikaasa sureb. Ise ta kusagil töötab ja elab sisu oma abikaasad. Ma olen oma mehele enne lahutust rääkis ja ei korda.
 
Et su armuke tahab ja tahab ainult sinu raha ja äri. Mu abikaasa siis ei uskunud, vaid arvas, et sädemeid armastust ilma arvutamisel. Mul on väga hea intuitsioon, tugev minu Ingel pidaja, kes ei korda mind выручали minu elu alates lapsepõlvest. Isegi mai vanaema mulle ütles, et mul ei ole üks Ingel Pidaja ning tervelt kolm Inglit, Hooldaja. Kuidas kassi kaksteist elu. Mina, mu vanaema, kui крестила "Color папоротником". Siis on mul veel действе, siis ütles. Kui väike laps покреститься värv папоротником ja kuldse lusikaga õnnelik saatus. Mina, kui действе тонула siis mind, ma usun päästis mu ingel pidaja. Ingel pidaja on iga inimene, vaid keegi, ta on tugev ja teine nõrk nagu inimesed. Minu vanaema on juba ammu surnud ja ta on taevas mind vaatab ja mind kaitseb. See on minu vanaema mulle unes kuidas uni Java, tuli ja ütles. Lapselaps on hädasti спасай oma pere ja leedulasi nõiad ja спасай oma mees. Tema приворожили läbi musta maagia nõidumine. Teinud talle tugev armastus õigekirja must swat abielu венчанье. Otsi abi Siberis tegelikkuses midagi ei tähenda seal elab tugev потомственный suguvõsa nõid, maag, šamaan.
 
 Lugupeetud võlur, nõid, šamaan, парапсихолог Siberist Красноярска Igor Leonidovitš. Aidake mul võita tagasi mehe koju paramour разлучницы nõid Ukraina Kiievis. See on see armuke mehe tõelist Ukraina nõid. колдовская nagu ВИЙ.Ma palvetan sinu eest kogu elu. Ainult aidake mind päästa oma perekonda paramour разлучницы minu abikaasa. Siin on kohalikud inimesed ütlevad ta see armuke nõid, колдовская öösel muutub siga, kas must kass ja kõnnib meetrit ja гадит inimestele. See nõid, ilma musta nõidus röövides, hukatuse kurja silma lihtsalt elada ei saa. Teisel päeval akna форточку залетела must värav, ja see on märk " pane pitseriga kinni mehe surma. Kõik teavad, et kui lind, kuid ikka must ronk lööb kohta aknaklaas. See on kiirabi surma majas. Ma ei taha, et minu armastatud abikaasa on surnud või haigeks crown viirusega 19. Üks tuttav ennustaja nõid ütles. Et see ukraina nõid разлучница закопала foto on minu abikaasa kalmistul ja nimega minu abikaasa. Ma ise isiklikult ei korda taskud mehe leidnud maa kalmistu. Abikaasa on mulle varem öelnud, et tal oli unenäod on sageli meie vana kalmistu Tallinnas. Ta kardab surra varsti. Ma ise ei taha olla noor must lesk. See armuke kõigi nende meeste похоронила, läbi rituaale musta maagia nõidumine oma.
 
Kontaktid nõid:
Skype : mag-nikolaev
+79676075177(Viber ; WhatsApp)